www.Nashrshabkhiz.ir

شرایط و قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی نشر شب‌خیز

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی نشر شب‌خیز، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید.

۱) خرید تمامی کتاب‌های نشر شب‌خیز شامل ۱۰ درصد تخفیف و ارسال پستی رایگان به سراسر کشور می‌باشد.

۲) تمامی کالاهای ارائه شده توسط نشر شب‌خیز پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پست سفارشی رایگان برای خریدار ارسال می‌گردد.

۳) ارسال از طریق پیک برای خریداران ساکن تهران به شرط تهیۀ پیک و پرداخت هزینۀ آن توسط خریدار، امکان‌پذیر می‌باشد.

۴) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال، کد رهگیری مرسوله پستی برای مشتری پیامک خواهد شد. مشتری می‌تواند مرسوله خود را از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست پیگیری کند.

۵) بازه زمانی دریافت مرسوله پستی برای ساکنان تهران بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت و برای ساکنان شهرستان بین سه الی ۵ روز می‌باشد.

۶) تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت ۲۰ هرروز، تا ۲۴ ساعت بعد تحویل پست خواهد شد.

۷) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا ۲۴ ساعت پس از دریافت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.

۸) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

۹) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ ومواردی از این قبیل تا ۷ روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را نشر شب‌خیز تقبل می کند، اما بعد از  ۷ روز در صورت امکان تعویض هزینه برگشت و ارسال با مشتری است .

۱۰) ثبت نام در سایت نشر شب‌خیز‌ و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می‌باشد.